Actie Kerkbalans en Collecte

Geef vandaag voor de kerk van morgen

In de huidige, lastige corona-tijd hebben we elkaar harder nodig dan ooit. We zijn samen een kerkgemeenschap waarin wij lief en leed delen, waarin we steun en bemoediging vinden bij elkaar. We ontmoeten elkaar regelmatig tijdens en na de vieringen en leven zo met elkaar mee. Maar: samenzijn in de kerk is door corona voorlopig even niet mogelijk.

Wat is het fijn dat tijdens de lockdown de vieringen toch online door kunnen gaan, met de hulp van enthousiaste en betrokken vrijwilligers. Zo komt de kerk naar je toe en kunnen we virtueel en online samenzijn. Toch lopen ondertussen de kosten van het ‘kerkelijk huishouden’ stilletjes maar gestaag door. Het kerkgebouw en de pastorie moeten onderhouden worden, de energierekening betaald en ook de mensen van het team. Daarmee is nog niet eens alles opgenoemd. En daarbij komt nog dat de inkomsten uit de collectes door corona een heel stuk minder zijn geworden.

Uw steun is harder nodig dan ooit. Zo helpt u om samen een levende en vitale gemeenschap te zijn en te blijven. Nu en straks.
Help elkaar om in balans te blijven! 

NL94 ABNA 02365546 11 
tnv Parochie Heilige Drie-eenheid inz Verrijzenis

Alvast hartelijk dank voor uw bijdrage.

 

Meer nieuws

Overweging, 28 februari, 2e zondag 40 dagentijd 2021 B door pastoor Jacques Grubben.

In de afgelopen weken las ik een spraakmakend boek met […]

PaasChallenge in de parochies voor het hele gezin: “Wees niet bang!”

In samenwerking met de heilige Franciscusparochie (Bommelerwaard) en Jong Protestant […]

Preek voor de eerste zondag van de Veertigdagentijd 2021 Cenakelkerk

Preek voor de eerste zondag van de Veertigdagentijd 2021    […]

PLAATSEN VAN GENEZING: Het 9e woord ter bemoediging van onze bisschop Mgr. Gerard de Korte in de Veertigdagentijd..

Beste broeders en zusters, Afgelopen woensdag zijn wij de Veertigdagentijd […]