Het delen waard: betrouwbaar nieuws over kerk en samenleving in het Katholiek Nieuwsblad.

Nieuws is zo vaak vluchtig, oppervlakkig en eenzijdig. Juist ook wanneer het over de katholieke kerk gaat. Katholiek Nieuwsblad probeert daar tegenwicht aan te bieden. Als enige weekblad van Nederland in z’n soort, biedt KN betrouwbaar nieuws over kerk en samenleving, achtergronden, opinie, geloofsverdieping en inspiratie vanuit een katholiek perspectief.

KN is een unieke krant met een missionaire opdracht. In onze veelkleurige samenleving waarin katholieken een steeds kleinere groep worden, is het belangrijk om hen te inspireren en te bemoedigen met een katholiek geluid. Niet alleen om gelovigen te voorzien van degelijke informatie, maar juist ook om hen te sterken in het publieke debat. Ook voor anders- en niet-gelovigen is dat waardevol: om betrouwbare informaties over, en gefundeerde opinies vanuit de katholieke gemeenschap te lezen.

 

Waarom dat belangrijk is, ook voor u? In deze korte video leggen we dat uit: Voor Youtube video:  klik hier

Maak zelf kennis met KN: www.kn.nl

Marjolijne du Maine, KN

Meer nieuws

Webinar op 23 april over Antonius als bezieler van het religieuze leven in Oost en West

Zondag 2 mei is de jaarlijkse Zondag voor de Oosterse […]

Overweging, 11 april, 2e zondag van Pasen 2021 B door pastoor Jacques Grubben

Bij het horen van de lezingen gaan mijn gedachten terug […]

Roepingenzondag 25 april 2021: ‘Wees niet bang, kom dichterbij’

Op zondag 25 april viert de R.-K. Kerk de 58e Wereldgebedsdag […]

Vieringen Cenakelkerk in de Paastijd

Zaterdag 10 april 17.00 uur Beloken Pasen Eucharistieviering met zang […]

Preek voor Paasmorgen 2021 Cenakelkerk

Preek voor Paasmorgen 2021              […]