Hoera, een nieuwe kapelaan !

Per 1 januari 2021 krijgt onze parochie Heilige Drie-eenheid een nieuwe kapelaan, zoals hij zelf het liefste genoemd wordt. Hij komt uit Ghana, behoort tot de paters van de Heilige Geest en hij gaat wonen in hun klooster in Berg en Dal.

Zijn naam is Eugene Yayra Awayevu. Wat dat betekent zal hij ons bij gelegenheid graag zelf vertellen. Hij is 35 jaar oud, goedlachs, enthousiast en hij wil de parochianen graag persoonlijk ontmoeten. Pater Eugene spreekt, leest en schrijft onze Nederlandse taal, al heel aardig maar hij wil zich daarin verder bekwamen.

U zult meer over hem lezen in de eerste Triptiek van het nieuwe jaar.

Pater Eugene, ik heet u namens alle parochianen van harte welkom!

pastoor Jacques Grubben

Meer nieuws

Video katholiekleven.nl over roeping: ‘Onzekerheid hoort er een beetje bij’

Dit jaar is het motto van Roepingenzondag 25 april: Wees […]

Preek voor de 3de zondag van Pasen 2021 Cenakelkerk

Preek voor de 3de zondag van Pasen 2021      […]

Een mooi geloofsgesprek met Mgr. Harrie Smeets bisschop van het bisdom Roermond.

Zondag 18 april had Leo Fijen het Geloofsgesprek met Mgr. […]

Overweging, 18 april, 3e zondag van Pasen 2021 B door pastoor Jacques Grubben.

Ik lees op dit moment een boek dat gebaseerd is […]

In memoriam Hanny Friesen

Hanny Friesen (1950-2021) Aan het begin van de Goede Week […]