Hou je van muziek en heb je ‘iets’ met de Wereld Jongeren Dagen in Lissabon in 2023, geniet dan alvast van het lijflied van de deelnemers.

Dit lied  wordt als het ware het lijflied van degenen die naar deze dagen gaan maar ook al diegenen die thuis blijven en zich verbonden weten met hen! Dit heeft ook onze pastoor ervaren bij zijn deelname in 2005 in Keulen maar ook bij andere WJD’s waar hij niet lijfelijk aanwezig was maar zich wel geestelijk verbonden wist met de deelnemers. De ervaring is dat zo’n lied nog jaren blijft doorklinken en verbonden is met ieders persoonlijke ervaringen, dichtbij…

Het lijflied is te beluisteren door de link hieronder aan te klikken.

https://www.rkkerk.nl/lied-voor-de-wereldjongerendagen-2023-bekend-gemaakt-er-staat-iets-te-gebeuren/  

WJD@Home
Op zondag 31 januari 2021 geeft het bisdom Breda de aftrap voor de Wereldjongerendagen. Jongeren uit dit bisdom, maar ook uit andere bisdommen sluiten aan bij een online ontmoeting waar bisschop Liesen een inleiding geeft over het WJD-thema: ‘Sta op. Ik benoem je als getuige van wat je hebt gezien.’ (Handelingen 26, 16). Kapelaan Jochem van Velthoven geeft aansluitend een presentatie.

Meer nieuws

Pinksteren 2021. Mgr. de Korte: Enthousiast ons Geloof leven – Op weg naar het feest van de Geest

Afgelopen donderdag hebben wij weer de Hemelvaart van de Heer […]

Overweging, 16 mei, 7e zondag Pasen 2021 B door pastoor Jacques Grubben.

Enige jaren geleden vertelde een priestervriend mij over een beeld […]

Preek  Hemelvaart des Heren 2021 Cenakelkerk

Preek  Hemelvaart des Heren 2021            […]

Overweging, 13 mei, Hemelvaart 2021 B door pastoor Jacques Grubben.

Geborgen zijn, daar gaat toch ieders verlangen naar uit! Bij […]

Kerk Malden zoekt “poets-engelen”

De gezellige poetsploeg van de H. Antonius Abtkerk in Malden zoekt […]