In memoriam Toos Schuld-Wiering

Over alle bergen
Hangt rust,
De bomen staan
In slaap gesust
Tegen het blauw;
De wereld zwijgt ….. je moet wachten
Straks komt die zachte
Rust ook voor jou
(Naar: Wolfgang von Goethe)

Op vrijdag 14 mei 2021 is, na een ernstige ziekte en omringd door haar geliefden, Toos Schuld rustig ingeslapen. Toos was jaren lid van het Maldens Gemengd Koor en ze was ook werkzaam op het secretariaat van de parochielocatie H. Antonius Abtkerk in Malden. Wij  kunnen verdrietig zijn dat ze er niet meer is, maar we kunnen ook blij zijn omdat ze geleefd heeft. En we kunnen ook onze ogen openen en alles zien wat we met elkaar beleefd hebben.
Toos was een markant persoon, vriendelijk en aardig. Altijd behulpzaam voor iedereen. En met beide benen op de grond. Zingen in het koor vond ze erg fijn, om zo met elkaar een goede dienst te verzorgen. Ook lezen en muziek beluisteren waren haar passie.
Wij zullen Toos in onze kring heel erg missen.
Wij wensen jou een goede reis, ja waarheen dat weten wij niet.

namens het secretariaat van de parochielocatie Malden, Hellen Fisscher

Meer nieuws

Overweging 17-18 juli 2021 Cenakelkerk

Overweging 17-18 juli 2021              […]

Vieringen juli en augustus in de Cenakelkerk

Zaterdag 3 juli 17.00 uur Eucharistieviering Zondag 4 juli 11.00 […]

Preek voor de 15de zondag door het jaar 2021  Cenakelkerk

Preek voor de 15de zondag door het jaar 2021    […]

Overweging,11 juli, 15e zondag B 2021 door pastoor Jacques Grubben

Ik las laatst het getuigenis van een Braziliaanse moeder wiens […]

Preek voor de 14de zondag door het jaar  2021 Cenakelkerk

Preek voor de 14de zondag door het jaar  2021    […]