Parochieblad Triptiek mogelijk later bij u thuis  bezorgd door het winterweer.

Waarschijnlijk verwacht u deze week de Triptiek weer in de brievenbus als u de papieren variant leest. Elke keer weer wordt deze door, veelal wat oudere, vrijwilligers of door Cycloonpost bij u thuis bezorgd.

Gezien de weersomstandigheden van dit moment, en de risico’s op valpartijen die dit met zich meebrengt, kan de bezorging van de Triptiek op een aantal plaatsen vertraging oplopen of worden uitgesteld. We gaan er van uit dat u hiervoor begrip heeft. Zodra het verantwoord is zal de Triptiek bezorgd worden. De Triptiek is echter, zoals gebruikelijk, al wel te lezen op deze website (klik hier

 

Meer nieuws

Overweging, 28 februari, 2e zondag 40 dagentijd 2021 B door pastoor Jacques Grubben.

In de afgelopen weken las ik een spraakmakend boek met […]

PaasChallenge in de parochies voor het hele gezin: “Wees niet bang!”

In samenwerking met de heilige Franciscusparochie (Bommelerwaard) en Jong Protestant […]

Preek voor de eerste zondag van de Veertigdagentijd 2021 Cenakelkerk

Preek voor de eerste zondag van de Veertigdagentijd 2021    […]

PLAATSEN VAN GENEZING: Het 9e woord ter bemoediging van onze bisschop Mgr. Gerard de Korte in de Veertigdagentijd..

Beste broeders en zusters, Afgelopen woensdag zijn wij de Veertigdagentijd […]